نه تنها زیبا بلکه نتیجه بخش

وب سایت شما تنها ابزار مهم برای برقراری ارتباط بین کسب و کار شما با مشتریان جدید و قدیم است. شما باید بتوانید بازدید کنندگان خود را درگیر کرده و آنها را به عملی سود آور برای شما ترغیب کنید. ما اعتقاد داریم طراحی و توسعه سایت باید بر اساس نیاز ها و استراتژی های بازاریابی باشد. ما یک پروسه ای پارچه برای طراحی و توسعه سایت داریم.


ما چگونه سایتی کار آمد طراحی می کنیم ؟

Background Image

1. تحقیق

اینکه بدانیم سایت را دقیقا برای چه کسانی طراحی می کنیم، اصول اولیه یک پروسه طراحی کارآمد و حرفه است. با طراحی پرسونای خریداران و توسعه آنها می فهمیم که برای چه کسی می خواهیم طراحی کنیم؟ چه نیاز های دارند و چه چیز برایشان اهمیت دارد. ما روش 5 گانه و استانداردی را برای تهیه پرسونای خریداران داریم تا بتوانیم حداکثر فهم را از کسب و کار و مشتریان شما داشته باشیم. ما از این داده های کمی و کیفی می فهمیم که چه اصولی را باید در طراحی رعایت کنیم و چه معیار و متریکی را برای سنجش کار خود داشته باشیم.

Background Image

2. استراتژی

با تحقیق های بدست آمده راه روشن است ! بسته به صنعت شما و با توجه به اهداف اصلی شما، ما می دانیم چه نیازها و استراتژی های بازاریابی باید داشته باشیم. می دانیم چه محتوایی را چگونه و کجا در مسیر مشتری قرار دهیم و این نقطه قوت مایداس است که وب سایت شما بر اساس استراتژی و نیاز های بازاریابی طراحی خواهد شد.

Background Image

3. پیاده سازی

زمان اجرای کار فرا رسیده، تیم ما شامل طراح ها، بازاریاب ها و استراتژیست ها، همه در کنار شما قرار می گیرند تا بهترین نتیجه حاصل شود. این همان مرحله ای است که یکپارچکی استراتژی ها خود را نمایان می کند. ما هیچ محدودیتی در سفارش و تغییرات نداریم و همه مراحل به ساده ترین روش جلو خواهد رفت.

Background Image

4. بهینه سازی و تکرار

کارمان چطور بود ؟ با تحلیل دوباره داده ها، تحیل رفتار بازدید کننده و نحوه تعامل آنها می توانیم مشخص کنیم که آیا به اهداف اصلی و متریک هایی که در ابتدا تعیین کرده بودیم، رسیده ایم یا نه. کار مایداس پس از طراحی و پیاده سازی تمام نمی شود تا زمانی که از نتیجه بخش بودن سایت طراحی شده اطمینان حاصل شود.

آیا خدمات ما مناسب شما است؟


تنها راه فهمیدن آن پر کردن یک فرم ساده است. یکی از کارشناسان ما با شما تماس خواهد گرفت و در تماسی 15 دقیقه ای به شما خواهد گفت که سرویس های ما چطور می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند.


درخواست مشاوره
<