به سرعت رشد کنید و رقبای خود را پست سر بگذارید

هدف هر کسب و کاری هدایت ترافیک بهتر و تبدیل هر چه بیشتر آنها به مشتری است. با این تفکر است که بیشترین میزان باز گشت سرمایه را از فعالیت های فعلی خود می توانید داشته باشد. ما از A/B تست های ها ساده و کوچک خداحافطی کرده ایم. این نوع بهینه سازی اهمیتی نمی دهد که مخاطب شما چه کسی است. ما از بروزترین روش بهینه سازی یعنی بهینه سازی بر اساس تحلیل مسیر مشتری استفاده می کنیم. مدل بهینه سازی اختصاصی مایداس برگرفته از تجربه تیم و چند مدل کار آمد است. با این روش بی نظیر ما فراتر از تست های ساده چندگانه بلکه بر اساس نگاه کلی تر، مسیر سفر مشتری و سبگ زندگی بهینه سازی های خیره کننده ای انجام می دهیم.


ما چگونه مدل بهینه سازی مایداس را پیاده سازی میکنیم ؟

Background Image

1. تحقق

این واقعا شگفت آور است که با تحقیقی کوچک چقدر می توان از مشتریان یاد گرفت. فهمیدن صدای مشتری به شما کمک می کند تا با کلمات و لحن آن ها حرف بزنید. ما از تحقیقی عملی در سبک زندگی و نقشه راه مشتری شروع می کنیم تا بفهمیم چه چیزی در مسیر بهینه سازی نیاز داریم و چگونه می توانیم بازدید کننده را به خریدار و مشتری وفادار تبدیل کنیم.

فهم کسب و کار شما و اهداف آن

تحلیل مسیر سفر مشتری

اهداف و متریک های کسب و کار

تحلیل پرسونای خریداران

Background Image

2. جمع آوری داده ها و تحلیل آنها

داده ها قلب تپنده مایداس هستند. داده ها به ما می گویند چرا و کجا مشتریان سایت را ترک می کنند. ما از ابزار های تحلیل مختلفی استفاده می کنید تا بفهمیم بازدید کننده چطور با سایت شما تعامل دارد، کجا می رود، چه مطلبی را می خواند و آیا به اهداف و انتظاراتی که از بازدید کننده داریم رسیده ایم ؟

پیاده سازی ابزار های مورد نیاز

Background Image

3. استراتژی و پیاده سازی

شما نیاز به یک استراتژی و برنامه ای کامل برای تست و یاد گیری در مسیر مشتری دارید و این یعنی بهینه سازی فعالیتی یک مر حله ای نیست. با نتایج تحقیق ها و داده های بدست آمده، فرضیه ها تولید و برنامه ای زمان بندی شده برای تست متغیر ها پیاده سازی می شود. ما نزدیک به 10 تاکتیک برای تست و آزمایش فرضیه های خود داریم تا بهترین گزینه را پیدا کنیم.

Background Image

4. تحلیل و تکرار

ما از نتایج تست های انجام شده و تحلیل صفحه به صفحه سایت متوجه خواهیم شد که کدام متغیر برای شما کار می کند و کدام کار نمی کند نسخه بهینه را پیاده سازی می کنیم و از ابتدا شروع به بهینه سازی قسمت های مختف قیف فروش می کنیم.

آیا خدمات ما مناسب شما است؟


تنها راه فهمیدن آن پر کردن یک فرم ساده است. یکی از کارشناسان ما با شما تماس خواهد گرفت و در تماسی 15 دقیقه ای به شما خواهد گفت که سرویس های ما چطور می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند.


درخواست مشاوره