زمان مناسب، مکان مناسب، پیام مناسب

باترکیب رسانه های خود، رسانهای اکتسابی و رسانهای خریداری شده، شما می توانید بهترین بودجه بندی و ترکیب رسانه ای را داشته باشید. زمانی که این رسانه ها با نسبت مناسب در کنار یکدیگر قرار گیرند، می توانید مطمین شوید که بیشترین تاثیر گذاری و بازگشت سرمایه را از رسانه های خود دارید. ما با تحقیق بازار و تحلیل مشتریان، بهترین رسانه های موجود و درحال ظهور را نسبت به اهداف و جامعه هدف شما انتخاب می کنیم. با تدوین استراتژی و سپس تشخیص رسانه های مناسب، ما قادر هستیم توجه مخاطبان را جلب کنیم، آنها را درگیر و سپس به مشتری تبدیل کنیم و با بهینه سازی خرید رسانه، بهره وری شما هر گز تا این حد نخواهد شد. 


خدمات ما

Background Image

تبلیغات بنری

معیار های مایداس برای خرید تبلیغات بنری منحصر به فرد است . ما اعتقاد به تبلیغ در سایت های معروف، با 10 ها بنر غیر قابل دید نداریم. با تکنولوژی توسعه یافته توسط تیم مایداس ما قادر به دادن گزارش های مهم در تبلیغات ثابت بنری هستیم. اینکه شما بدانید تبلیغات شما چقدر نمایش داده شده و چند کاربر منحصر به فرد در معرض دید قرار گرفته اند، در تصمیمات خرید و برنامه ریزی رسانه ای شما تاثیر مثبت خواهد گذاشت.

فعالیت های کلیدی

برنامه ریزی رسانه ای

توسعه متریک ها برای اندازه گیری تاثیر گذاری

پیاده سازی ابزار ها

تحیل اثر بخشی هر رسانه (Media insights)

Background Image

بهینه سازی موتور های جستجو

اگر سایت شما در موتور های جستجو ضعیف عمل کند، محصول شما، سایت شما و خدمات شما آنچنان که شایسته است دیده نخواهد شد و این یعنی شما از حداکثر پتانیسل سایت خود استفاده نکرده اید. با بهینه سازی مناسب، سایت شما ترافیک طبیعی و بالایی خواهد داشت. این یعنی درب های کسب و کار خود را به روی هزاران مشتری باز کرده اید. برای این کار شما نیاز به استراتژی بلند مدتی دارید تا مطمئن شوید همیشه در بالاترین نتایج جستجو هستید.

Background Image

شبکه های اجتماعی

استفاده از حداکثر ظرفیت شبکه های اجتماعی واقعا سخت است. مخصوصا زمانی که معیار و روشی برای سنجش دقیق عملکرد آن نداشته باشید. فعالیت در شبکه های اجتماعی فقط به صرف حضور و بروز کردن آن ها نیست. ممکن است شما فروش آنلاین داشته باشید و هدف نهایی شما فروش بیشتر باشد و یا یک برند باشید که هدف شما رساندن پیام، هویت برندتان و درگیر کردن مخاطبان باشد، در هر صورت شما باید برنامه ای قابل اندازی گیری با بیشترین میزان بازگشت سرمایه را از شبکه های اجتماعی داشته باشید.

فعالیت های کلیدی

توسعه استراتژی بازاریابی شبکه های احتماعی

گزارش و آنالیز محتوا و رسانه

تهیه راهنمای شبکه های اجتماعی

رصد کردن برند

تبلیغات شبکه های اجتماهی

آیا خدمات ما مناسب شما است؟


تنها راه فهمیدن آن پر کردن یک فرم ساده است. یکی از کارشناسان ما با شما تماس خواهد گرفت و در تماسی 15 دقیقه ای به شما خواهد گفت که سرویس های ما چطور می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند.


درخواست مشاوره