به دنیای جدید مارکتینگ سلام کنید

بازاریابی درونگرا تاثیر گذار ترین متولوژی بازاریابی در عصر جدید است. بجای تبلیغات گسترده، عمومی و منتطر ماندن برای نتیجه، بازاریابی درونگرا بر روی ساختار بازاریابی بر اساس تولید محتوای با کیفیتی که مخاطب را به سمت شما و محصول شما جذب می کند، تمرکز دارد. با تولید مداوم محتوای مورد علاقه مشتریان، شما ترافیک زیادی به طور طبیعی دریافت می کنید که می توانید آن ها را به لید و در نهایت به مشتری تبدیل کنید.


ما چگونه بازاریابی درونگرا را در کسب و کار شما پیاده سازی می کنیم؟

Background Image

1. تحلیل

ما ابتدا نگاهی عمیق به مشتریان شما می کنیم تا فهمی دقیق از پرسونای خریداران شما، نیازهای آنها و رفتار آنها در مسیر خرید داشته باشیم. ما روشی چند مرحله ای و دقیق برای شناخت مشتریان و تدوین بهترین پرسونای خریداران داریم. این اطلاعات به ما کمک می کند تا در مراحل بعدی، از استراتژی های بازاریابی درونگرا تا طراحی تجربه کاربری سایت، همه بر اساس نیاز و روش تفکر مشتریان باشد، تا بهترین تعامل را با سایت شما داشته باشند.

شناخت مشتریان بلقوه
شناخت رقبا
Background Image

2.استراتژی و برنامه بازاریابی درونگرا

هر کسب و کاری اهداف بازاریابی و نیاز های منحصر به فردی دارد. ما در کنار تیم شما هستیم تا استراتژی منحصر به فردی را که باعث افزایش لید و درآمد می شود را کشف کنیم. داشتن یک استراتژی قابل عمل و یکپارچه برای هر یک از بخش های بازاریابی درونگرا شامل Lead generation, Lead nurturing ودیگر پروسه ها بسیار دشوار است. مایداس اینجاست تا در کنار شما تمام این مراحل را طی کنید. در این مرحله استراتژی بازاریابی محتوا شما به عنوان سوخت با استراتژی بازاریابی درونگرای شما یکپارچه می شود.

ما چکار میکنیم ؟
فهم کسب و کار شما
مشخص کردن اهداف
تدوین استراتژی و ساختار قیف فروش
تدوین پروسه های لید
مشخص کردن متریک ها
Background Image

3 . آمادی سازی فنی

پس از تدوین استراتژی بازاریابی درونگرا، وقت آن است که تیم فنی ما برای اجرای استراتژی های تدوین شده، باز طراحی های لازم را در سایت شما را انجام دهند. نقاط تبدیل، محتوا و ساختار سایت با حساسیت تمام در این مرحله مشخص می شود. انتخاب ابزارهای بازاریابی آنلاین مناسب و یکپارجه سازی فنی آنها با سایت مهم ترین بخش این مرحله است.

انتخاب سی ار ام و مارکتینک اتومیشن و ابزار های مورد نیاز
یکپارچه کردن ابزار ها با سایت
بازطراحی های لازم
Background Image

4 . یکپارچه سازی فروش و بازاریابی

ما عاشق بازاریابی هستیم و آن بی نطیر است، اما جادویی واقعی زمانی اتفاق می افتد که فعالیت های بازاریابی با فروش یکپارچه شود. ما در این مرحله استراتژی فروش شما را تدوین می کنیم که تیم فروش شما با فعالیت های بازاریابی هم گام باشد و دقیقا بداند کدام لید آماده خرید است و بداند وقت خود را بر روی کدام مشتری احتمالی بگذارند.

تدوین استراتژي فروش
اموزش تیم فروش
Background Image

5. تحلیل بهینه سازی و تکرار

بهینه سازی، بهینه سازی و بهینه سازی این ارزش بنیادین ماداس است. با تحلیل داده ها ما نگاهی به عقب می اندازیم تا ببینیم کدام استراتژی ما، کدام تاکتیک ما جواب داده است و کدام جواب نداده است، ROI شما از این فعالیت ها در طولانی مدت چقدر بوده و چطور می توان آن را بهینه سازی کرد. این همان مرحله ای است که به شما اطمینان خاطر می دهد که با خیال اسوده در این بخش سرمایه گذاری کنید.

آیا خدمات ما مناسب شما است؟


تنها راه فهمیدن آن پر کردن یک فرم ساده است. یکی از کارشناسان ما با شما تماس خواهد گرفت و در تماسی 15 دقیقه ای به شما خواهد گفت که سرویس های ما چطور می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند.


درخواست مشاوره