نتایجی قابل لمس

هرآنچه ما انجام می دهیم بر پایه داده و تحقیقات است. کانال ها و استراتژی های انتخابی ما معمولا قابل اندازه گیری هستند و شما می توانید تاثیر هر ریال خود را ببینید. این همان چیزی است که مایداس را منحصر به فرد می کند. ما همیشه به صورت ماهانه و یا هفتگی به مشتریان خود گزارشی ارایه می دهیم تا نتایج و تحلیل فعالیت های خود را ببینند.

Product Image
Product Image

یک پارچگی

این تفاوتی ندارد که شما یک کسب و کار آنلاین و یا غیر آنلاین دارید، یکپارچگی دیجیتال به شما کمک می کند تا حداکثر بهره را از تمام فعالیت های خود ببرید. ما اعتقاد داریم هیچ استراتژی بازاریابی بدون در نظر یکپارچگی تک تک المان های آن به حداکثر بهره وری نخواهد رسید و این تفکر با در خدمت گرفتن استراتژی های مشترک در کانال های مختلف، تضمین بر بیشترین بازگشت سرمایه را دارد.

ما چگونه دیجیتال استراتژی شما را تعیین می کنیم ؟

تحقیقات بازار

تحقیقات بازاریابی هسته اولیه کار ما را تشکیل می دهد. این تحقیقات با فهم بازار هدف و رفتار خرید آنها، نقش کلیدی در به خدمت گرفتن استراتژی دیجیتال شما دارد. با کمک این تحقیقات و ابزار های آنلاین، علاوه بر بخش بندی بازار، ما می توانیم پرسونای خریداران، رفتار و الگوی خرید آنها را مشخص کنیم.

بخش بندی بازار

با بخش بندی کل بازار به بخش های کوچک تر، از مشتریان با رفتار و علایق مشابه، ما می توانیم استراتژی بخصوصی را برای هر جامعه هدف، با توجه به نیاز های آنها در نطر بگیریم و این روشی است که ما برای دستیابی به هر جامعه هدف با استفاده از رسانه ها و نقاط تماس مشخص استفاده می کنیم.

+

تحقیق و توسعه پرسونای خریداران

ما وسواس زیادی در تهیه بهترین پرسونای خریداران داریم. این اطلاعات، راهنمای شفافی برای ما و شما هستند تا محتوای مرتبط و کمپینی طراحی کنیم تا دقیقا شما را به سمت جامعه ی هدف هدایت کند و نکته طلایی برای تولید محتوایی است که علاوه بر جذب مخاطب هدف به سایت، آن را به مشتری تبدیل می کند.

=

نتیجه

با فهم دقیق پرسونای خریداران و بخش بندی بازار ما می توانید به شما توصیه های کاملا شفاف و کارآمدی را برای طراحی سایت، تولید محتوا، استراتژی دیجیتال، بازاریابی در شبکه های اجتماعی و بسیاری از فعالیت های بازاریابی دیجیتال بدهیم.

تحلیل رقبا

تحلیل رقبا و یافتن نقاط ضعف و قوت آنان و اینکه در چه چیزی از شما برتر هستند، به ما و شما کمک می کند استراتژی بهتری را انتخاب کنیم و بدانیم برای رقابت بر چه چیزی تمرکز بیشتری داشته باشیم .ما تمام کانال های آنها را تحیل، محتوای تولیدی آنها را رصد و با شناخت پرسونای خریداران آنها و هم پوشانی آن با پرسونای خریداران شما، راهی روشن را برا رقابت مشخص می کنیم

بررسی دیجیتال

چه چیز از موفقیت دیجیتالی شما جلوگیری می کند؟

زمانی که می دانید سایت شما فروش یا حداکثر بهره وری خود را ندارد، تلاش خواهید کرد تا علت آن را کشف کنید، اما بیشتر اوقات بیرون کشیدن مو از ماست کار ساده ای نیست. اگر افتی در فروش مشاهده می کنید یا از عملکرد برنامه های خود راضی نیستید، یک جفت چشم حرفه ای، با تجربه و خارج از مجموعه شما، می تواند به شما کمک کند و راهکاری عملی برای شما تدوین کند. این راهکار عملی با قواعد و ساختار بررسی دیجیتال ما و پس از تحلیل تمام لایه ها تجارت شما بدست می آید، تا دقیقا مشخص شود کدام علت باعث ایجاد چنین مشکلی شده است.

آیا خدمات ما مناسب شما است؟


تنها راه فهمیدن آن پر کردن یک فرم ساده است. یکی از کارشناسان ما با شما تماس خواهد گرفت و در تماسی 15 دقیقه ای به شما خواهد گفت که سرویس های ما چطور می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند.


درخواست مشاوره