چه چیز به مخاطبان شما کمک می کند، همان به کسب و کار شما کمک می کند


بازاریابی محتوا به سرعت بخش جدا نشدی از روش های ارتباط با مخاطبان هدف، شناساندن هویت برند، ارزش ها، محصولات و سرویس ها شده است. نیاز به ارتباط با مخاطبی که هر روز بیشتر و بیشتر به دنبال محتوا مفید، مرتبط و به دوراز تبلیغات می گردد، به این مقدار مهم نبوده است. یکپارچه سازی بازاریابی محتوا با تمام فعالیت های بازایابی، به شما این امکان را می دهد تا با جامعه هدف خود ارتباط بر قرار کنید، آن را درگیر کرده و هویت برند خود را در ذهن آنها بسازید. تفاوتی ندارد کسب و کار شما چیست، این روش همان چیزی است که هر مخاطبی می خواهد.


ما چگونه ماشین بازاریابی محتوای شما را می سازیم؟

Background Image

1- تحقیق و بررسی

اساس هر کار نتیجه بخشی در ابتدا، تحقیق و بررسی است. در مرحله اول شناخت عمیق و صحیح مخاطبان بسیار مهم و حساس است. با شناخت برند شما، فعالیت ها و مخاطبان هدف، لحن و پیامی را که به بهترین نحو برند شما را نشان می دهد و برای جامعه هدف طنین انداز است، را شناسایی می کنیم. با تحلیل ابتدایی ما قادر هستیم تا بینشی از مخاطبان شما و علایق آنها داشته باشیم و بفهمیم چگونه برند شما با سبک زندگی و کار آنها فیت است.

Background Image

2- استراتژی و تولید محتوا

فهم عمیق مخاطب، علاقه اش و نوع محتوایی که به آن واکنش نشان می دهد، استراتژی تولید محتوایی را شکل می دهد که علاوه بر رساندن صدای برند به جامعه هدف، آنها را نیز درگیر می کند. این بسیار مهم است که نقشه راه محتوایی را داشت که تمام نقشه راه مشتری از شناخت تا خرید را پوشش دهد

Background Image

3- توزیع

زمان آن رسیده که محتوای خود را منتشر و توضع کنید. ما روش های مختلفی را به خدمت می گیریم تا محتوای شما را منتشر کنیم و مطمئن شویم که به مخاطب هدف، پیام خود را رسانده ایم. روش های مختلف بسیاری شامل رسانه های اکتسابی و پولی وجود دارد تا نتایج توضیع را بهبود دهیم. ما پیوسته بر روی کانال ها و رسانه های محتلف کار می کنیم تا بهرین رسانه را پیدا کنیم.

Background Image

4- تحلیل و بهینه سازی

به عنوان بخشی از مراحل، اندازه گیری و بهینه سازی جز بسیار مهمی برای سنجش و بهبود عملکرد است. روش ها و متریک های بسیاری برای سنجش عملکرد بازاریابی محتوا نسبت به هر صنعت وجود دارد و ما آنها را به کار می بریم تا اطمینان پبدا کنیم که پول های شما در جای درستی خرج می شوند. نتایج این تحلیل ها می تواند فرصت های جدید را برای شما ایجاد کند و متوجه شوید کدام استراتزی، کدام محتوا، چه روشی و چه کانالی برای شما کار می کند.

آیا خدمات ما مناسب شما است؟


تنها راه فهمیدن آن پر کردن یک فرم ساده است. یکی از کارشناسان ما با شما تماس خواهد گرفت و در تماسی 15 دقیقه ای به شما خواهد گفت که سرویس های ما چطور می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند.


درخواست مشاوره